Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.12
2018
Zdobądź indeks wymarzonego kierunku na PK

Zdobądź indeks wymarzonego kierunku na PK

 
Zdobądź indeks wymarzonego kierunku na PK
W piątek 14 grudnia rusza rejestracja do konkursu „O Złoty Indeks PK”. Dobry wynik gwarantuje dodatkowe punkty w rekrutacji na rok akademicki 2019/2020, co ułatwia możliwość studiowania na bardzo obleganych i popularnych kierunkach uczniom szkół średnich.

Konkurs jest organizowany w dwóch dyscyplinach: matematyce i chemii. Aby wziąć w nim udział, należy wybrać jedną z nich. Do zdobycia jest nawet 100 punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na wybrany kierunek studiów na Politechnice Krakowskiej (za wyjątkiem inżynierii wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym oraz kierunków na Wydziale Architektury).

Rejestracja rusza 14 grudnia i potrwa do 10 stycznia. Pierwszy z dwóch etapów konkursu odbędzie się online - w sobotę 12 stycznia 2019 roku o godz. 10:00. Druga, finałowa część konkursu zostanie przeprowadzona na Politechnice Krakowskiej 23 lutego 2019 roku.

Zainteresowanych odsyłamy do strony indeks.pk.edu.pl. Zapraszamy również do wysłuchania wypowiedzi prorektora ds. studenckich - dr hab. inż. Marka Stanuszka - który opowiada o szczegółach konkursu.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners