Guns N' Roses - Knockin' On Heaven's Door

Zdobądź indeks wymarzonego kierunku na PK

W piątek 14 grudnia rusza rejestracja do konkursu „O Złoty Indeks PK”. Dobry wynik gwarantuje dodatkowe punkty w rekrutacji na rok akademicki 2019/2020, co ułatwia możliwość studiowania na bardzo obleganych i popularnych kierunkach uczniom szkół średnich.

Konkurs jest organizowany w dwóch dyscyplinach: matematyce i chemii. Aby wziąć w nim udział, należy wybrać jedną z nich. Do zdobycia jest nawet 100 punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na wybrany kierunek studiów na Politechnice Krakowskiej (za wyjątkiem inżynierii wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym oraz kierunków na Wydziale Architektury).

Rejestracja rusza 14 grudnia i potrwa do 10 stycznia. Pierwszy z dwóch etapów konkursu odbędzie się online - w sobotę 12 stycznia 2019 roku o godz. 10:00. Druga, finałowa część konkursu zostanie przeprowadzona na Politechnice Krakowskiej 23 lutego 2019 roku.

Zainteresowanych odsyłamy do strony indeks.pk.edu.pl. Zapraszamy również do wysłuchania wypowiedzi prorektora ds. studenckich - dr hab. inż. Marka Stanuszka - który opowiada o szczegółach konkursu.