Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Lynyrd Skynard - Sweet Home Alabama
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.03
2018
Wystartował serwis aukcyjny Politechniki Krakowskiej

Wystartował serwis aukcyjny Politechniki Krakowskiej

 
Wystartował serwis aukcyjny Politechniki Krakowskiej
Politechnika Krakowska jest drugą uczelnią w Polsce po Politechnice Białostockiej, która uruchomiła internetowy serwis aukcyjny. Umożliwia on sprzedaż zbędnych, używanych oraz uszkodzonych składników majątkowych uczelni.

Serwis aukcyjny PK jest dostępny pod adresem www.zsd.pk.edu.pl. Jego działanie opiera się na nowym schemacie likwidacyjnym składników majątkowych uczelni, a więc: zagospodarowaniu, sprzedaży, darowiźnie (ZSD). W pierwszym etapie składniki będą mogły zostać bezpłatnie przejęte przez inne jednostki uczelni. Jeżeli przez dwa tygodnie nie zostaną zagospodarowane, wówczas przejdą do sekcji Sprzedaż. Proces sprzedaży będzie odbywał się na zasadach licytacji, podobnie jak w innych internetowych systemach aukcyjnych. W przypadku braku zainteresowania kupnem, składniki majątkowe mogą zostać przekazane w formie darowizny na rzecz ściśle określonych podmiotów prawnych.

Obsługą systemu ZSD na Politechnice Krakowskiej zajmuje się Dział Inwentaryzacji i Gospodarki Majątkowej.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z kanclerzem PK mgr. inż. Leszkiem Bednarzem.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners