Foo Fighters - The Pretender

Wiosna pod znakiem Dni Kariery

15 marca w Krakowie odbędą się Dni Kariery, jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska już od ponad 20 lat na wiosnę w 9 największych ośrodkach akademickich.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 40 000 uczestników i ponad 300 wystawców. Miejscem tegorocznych Dni Kariery w Krakowie będzie Hala Widowiskowo-Sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego. Targi rozpoczną się o godz. 9.00 i potrwają do 17.00. Podczas dnia targowego uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, skonsultować swoje CV i ścieżkę kariery w Strefie Doradztwa Zawodowego oraz (mamy nadzieję) znaleźć wymarzoną pracę, praktykę lub staż.

Więcej o Dniach Kariery w Krakowie na Facebooku wydarzenia. Zapraszamy również na stronę internetową: dnikariery.pl.

Posłuchaj rozmowy z organizatorami Dni Kariery 2017.