Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

JAMIROQUAI - Cosmic Girl
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.03
2017
Wiosna pod znakiem Dni Kariery

Wiosna pod znakiem Dni Kariery

 
Wiosna pod znakiem Dni Kariery
15 marca w Krakowie odbędą się Dni Kariery, jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska już od ponad 20 lat na wiosnę w 9 największych ośrodkach akademickich.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 40 000 uczestników i ponad 300 wystawców. Miejscem tegorocznych Dni Kariery w Krakowie będzie Hala Widowiskowo-Sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego. Targi rozpoczną się o godz. 9.00 i potrwają do 17.00. Podczas dnia targowego uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, skonsultować swoje CV i ścieżkę kariery w Strefie Doradztwa Zawodowego oraz (mamy nadzieję) znaleźć wymarzoną pracę, praktykę lub staż.

Więcej o Dniach Kariery w Krakowie na Facebooku wydarzenia. Zapraszamy również na stronę internetową: dnikariery.pl.

Posłuchaj rozmowy z organizatorami Dni Kariery 2017.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners