Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Limp Bizkit - Behind Blues Eyes
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

05.04
2018
Projekt PIKAP

Projekt PIKAP

 
Projekt PIKAP
Politechnika Krakowska realizuje projekt współfinansowany z funduszy europejskich pt. „PIKAP: Programowanie Indywidualnych Kompetencji Absolwentów Politechniki. Wsparcie świadczenia wysokiej jakości usług przez Biuro Karier Politechniki Krakowskiej”.

Udział w projekcie pozwala poznać swoje mocne strony, ułatwia ukierunkowanie rozwoju osobistego i zawodowego. Wspólnie z doradcą, można dokonać bilansu kompetencji zawodowych, co w praktyce polega na wypełnieniu kilku testów na platformie online. Testy są dobierane indywidualnie, na podstawie wcześniej przeprowadzonej rozmowy z doradcą.

Projekt jest przeznaczony dla studentów znajdujących się na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów. Aby wziąć w nim udział, należy udać się do Dziekanatu po zaświadczenie potwierdzające: status studenta, rok i semestr studiów, średnią ocen za ostatni semestr, informację czy otrzymywane jest stypendium naukowe. 

Po więcej informacji sięgajcie na stronę PIKAP lub piszcie na pikap@pk.edu.pl .

Zapraszamy również do wysłuchania rozmowy na temat projektu z kierownikiem Biura Karier PK, Mają Ziętarą.
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners