Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Guns N' Roses - Welcome To The Jungle
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.04
2018
Półfinały Emergenza Kraków

Półfinały Emergenza Kraków

 
Półfinały Emergenza Kraków
Już w najbliższy weekend w klubie „Zaścianek" odbędą się lokalne koncerty półfinałowe festiwalu Emergenza. Występy będą miały miejsce w sobotę i niedzielę - 21 i 22 kwietnia.

Największy na świecie festiwal dla młodych zespołów bez kontraktów płytowych  co roku skupia wiele zespołów oraz wielu fanów. VII Edycja nabiera rozpędu, zwycięzca krakowskich półfinałów wybierze się na ogólnopolski finał do Warszawy. Zwycięzca etapu ogólnopolskiego reprezentować będzie nasz kraj na arenie międzynarodowej, walcząc o możliwość pojechania w trasę koncertową po Europie.

Przypominamy, że przeprowadzaliśmy rozmowy ze zwycięzcami poprzedniego etapu:

- The Awarians,

- Escape Control,

- Line Of Dead.

Lokalne półfinały już za kilka dni, nie może Was tam zabraknąć! Jeżeli chcecie zdobyć więcej informacji, odwiedzajcie facebook'a wydarzenia: 21 kwietnia i 22 kwietnia. Zapraszamy!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners