Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Sztywny Pal Azji - Spotkanie z ....
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.11
2018
„O włos od pomocy” po raz trzeci

„O włos od pomocy” po raz trzeci

 
„O włos od pomocy” po raz trzeci
We wtorek 13 listopada w Galerii „Gil” na kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się już trzecia edycja akcji pn. „O włos od pomocy”, mającej na celu zbiórkę włosów na peruki dla dzieci po chemioterapii.

Minimalna długość włosów przeznaczonych do ścięcia to 25 cm. Aby wziąć udział w akcji, należy dokonać rejestracji przy pomocy formularza zgłoszeniowego. Od godz. 9:00 do 17:00 ścinać włosy oraz stylizować nowe fryzury będą najlepsi krakowscy fryzjerzy. 

Zapraszamy do wysłuchania materiału z  drugiej (2017) edycji akcji. Wydarzenie organizowane jest przez Samorząd Studencki PK oraz Fundacja Przyjaźni WeGirls.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners