Dionne Bronfield - Yeah Right

Czas na „Wampiriadę”!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji akcji honorowego oddawania krwi pn. „Wampiriada”.

Wampiriada potrwa przez trzy dni. Punkty oddawania krwi będą funkcjonować w godz. od 9.00 do 14.30 w trzech miejscach:

- 13 listopada: Wydział Mechaniczny (al. Jana Pawła II 37), sale A117 i A118;
- 14 listopada: Galeria „Gil” (kampus główny, ul. Warszawska 24), I piętro – czytelnia ;
- 15 listopada: Galeria „Gil” (kampus główny, ul. Warszawska 24), I piętro – czytelnia.

Więcej informacji usłyszycie w rozmowie z jedną z organizatorek oraz przeczytacie na FB wydarzenia.