Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.07
2018
Adapciak 2018

Adapciak 2018

 
Adapciak 2018
Obóz integracyjny dla przyszłych studentów Politechniki Krakowskiej w tym roku odbędzie się w Żywcu, w Ośrodku Szkolenia Żeglarskiego PK nad jeziorem Żywieckim, od 10 do 15 września.

Organizator Adapciaka - Samorząd Studencki PK - najpierw zaprasza do Krakowa (10-12 września), a potem do Ośrodka Szkolenia Żeglarskiego Politechniki Krakowskiej nad Jeziorem Żywieckim.

W Krakowie organizatorzy zapowiadają m.in. spotkanie z władzami uczelni, zwiedzanie miasta i kampusów Politechniki, warsztaty tematyczne i prezentacje organizacji studenckich. Przewidziano także wystąpienia przedstawicieli krakowskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego oraz centrum medycznego „Scanmed”. Pobyt w Żywcu będzie miał charakter rekreacyjno-sportowy.

Szczegółowe informacje, program i formularz elektronicznego zapisu na „Adapciaka 2018” na stronie internetowej: www.adapciak.pk.edu.pl lub www.facebook.com/adapciakpk.

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi uczestników poprzedniej edycji Adapciaka.
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners