Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

SKUNK ANANSIE - Brazen (Weep)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.02
2019
Absolwenci PK na rynku pracy

Absolwenci PK na rynku pracy

 
Absolwenci PK na rynku pracy
Według najnowszego badania Biura Karier Politechniki Krakowskiej 93,4 % absolwentów PK z rocznika 2017 znalazło pracę do pół roku po ukończeniu toku studiów magisterskich. Większość znalazła pracę jeszcze przed obroną dyplomu.

Badanie losów oraz opinii absolwentów i studentów na temat kształcenia na PK ma na celu poprawę programu kształcenia; pozwala to wprowadzać więcej zajęć praktycznych, realizowanych wspólnie z pracodawcami oraz wykładów i ćwiczeń opartych na najnowszych badaniach naukowych.

Aby pomóc studentom w rozpoznaniu rynku pracy i swoich predyspozycji zawodowych, co roku na Politechnice Krakowskiej organizowane są Inżynierskie Targi Pracy, w których udział bierze kilkadziesiąt firm reprezentujących różne branże. Dodatkowo studenci PK mogą bezpłatnie wziąć udział w projekcie PIKAP - Programowanie Indywidualnych Kompetencji Absolwentów Politechniki - w ramach którego wykonywane są  profesjonalne testy kompetencyjne, wykorzystywane w procesach rekrutacji (posłuchaj o projekcie w naszym materiale).

Najnowszy raport prezentujący wyniki badań losów absolwentów PK dostępny jest na stronie internetowej: www.kariery.pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners