Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.03
2019
43. Bieg Kościuszkowski

43. Bieg Kościuszkowski

 
43. Bieg Kościuszkowski
W poniedziałek 25 marca odbędzie się już 43. edycja Ulicznego Biegu Sztafetowego Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki. Bieg ma na celu upamiętnienie objęcia przez Tadeusza Kościuszkę przywództwa insurekcji i uroczystej przysięgi narodowi złożonej 24 marca 1794 r. na Rynku Głównym w Krakowie.

Uliczny Bieg Sztafetowy Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki w listopadzie 2018 r. został wyróżniony Nagrodą „ProJuvenes” (kategoria Sport Studencki), przyznawaną przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Początek rywalizacji wyznaczony jest na godz. 12:00. Następnie rozpocznie się rywalizacja wokół rynku głównego, od godz. 12:10 (szczegółowy plan znajdziecie tutaj).
Wręczenie nagród dla najlepszych sztafet oraz zawodników odbędzie się o godz. 14.00 w Klubie Prominent przy ul. Kamiennej 17.

Organizatorami wydarzenia są Politechnika Krakowska, uczelniany klub AZS PK, Centrum Sportu i Rekreacji PK oraz Akademicki Związek Sportowy Kraków. Zainteresowanych udziałem zapraszamy na stronę AZS PK.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners