Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Cisza
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.11
2018
Nagroda „ProJuvenes” dla Biegu Kościuszkowskiego

Nagroda „ProJuvenes” dla Biegu Kościuszkowskiego

 
Nagroda „ProJuvenes” dla Biegu Kościuszkowskiego
Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej podczas uroczystej gali na Politechnice Warszawskiej przyznał nagrodę „ProJuvenes” dla 42. Biegu Sztafetowego Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki. Zwycięską kategorią okazał się Sport Studencki.

Konkurs organizuje Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, doceniając i wyróżniając w ten sposób inicjatywy studenckie, które na to zasługują. Głosowanie było dwuetapowe - najpierw Kapituła Konkursowa, a potem internauci.
Bieg Kościuszkowski organizowany jest co roku przez Politechnikę Krakowską, uczelniany klub AZS PK oraz Centrum Sportu i Rekreacji PK. Organizacja biegu przypada w rocznicę złożenia przez Tadeusza Kościuszkę uroczystej przysięgi narodowi na Rynku Głównym w Krakowie (24 marca 1794 r.).

Więcej o wyróżnieniu znajdziecie na pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners