Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Video

19.05
2011
Święto szkoły okiem kamery

Święto szkoły okiem kamery

 

Loading the player ...


 
Jedenasty maja był dla naszej uczelni dniem wyjątkowym, ponieważ obchodziliśmy Święto Szkoły. Uroczystość rozpoczęła się pochodem senatorów z Budynku Wydziału Inżynierii Lądowej do Pawilonu Konferencyjno-Wystawowego "Kotłownia". Kulminacyjnym punktem święta było posiedzenie Senatu, podczas którego wręczono wyróżniającym się pracownikom odznaczenia państwowe i uczelniane oraz nagrody naukowe. Rangę uroczystości podkreślała obecność kamery. Mamy nadzieję, że dzięki temu, Święto Szkoły stanie się jeszcze bardziej obecne w życiu studenckim. Zapraszamy do oglądania i komentowania filmu ze „Święta Szkoły”. Może i Ty wypatrzysz siebie pośród tłumu?
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners