Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Acute Mind
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Video

14.03
2022
Otwarcie GlobalLogic IoT LAB na Politechnice Krakowskiej

Otwarcie GlobalLogic IoT LAB na Politechnice Krakowskiej

  
Uroczyste otwarcie GlobalLogic IoT LAB na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Krakowskiej. Nowe laboratorium służyć będzie studentom Wydziału Informatyki i Telekomunikacji, do zdobywania praktycznej wiedzy i umiejętności z obszaru IoT.


Nowe laboratorium ufundowane zostało przez firmę GlobalLogic, która od ponad 20 lat działa w branży usług inżynierii cyfrowej, tworząc w swoich studiach projektowych i centrach inżynieryjnych innowacyjne produkty informatyczne dla klientów z branż: motoryzacji, komunikacji, usług finansowych, opieki zdrowotnej, produkcji, mediów i rozrywki, półprzewodników i technologii.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners