Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

mi_tha feat natalia szroeder - zanim pojdziesz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Video

20.06
2022
O Włos Od Pomocy na PK

O Włos Od Pomocy na PK

  
6 cze 2022 Po dwuletniej przerwie wywołanej pandemią, powróciła charytatywna akcja "O Włos od Pomocy na PK", którą organizuje Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej we współpracy ze Stowarzyszeniem "Mówimy NIEboRAKOWI".

Studenci, pracownicy PK oraz mieszkańcy Krakowa, którzy zdecydowali się wziąć udział w akcji, podarowali swoje włosy na peruki dla dzieci chorych onkologicznie. W 2022 wydarzenie "O Włos od Pomocy na PK" trwało 2 dni. 30 maja w salon fryzjerski przemieniło się jedno z pomieszczeń Galerii GIL na kampusie PK przy ul. Warszawskiej, natomiast dzień później włosy ścinano na Wydziale Mechanicznym PK, na kampusie Czyżyny.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners