Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

01.02
2023
Zrozumieć świat „drobin”

Zrozumieć świat „drobin”

 

Loading the player ...


 
Poznaj razem z nami Wydziałowe Laboratorium Badawcze WIiTCh, gdzie obok światowej klasy specjalistów można odnaleźć niezwykle skomplikowane i drogie maszyny. Gwarantujemy, że ten kwadrans może zawrócić w głowie!

Każda lekcja fizyki lub chemii dobrze przygotowana może być ciekawa, gdy jednak możemy zobaczyć coś doświadczalnie staje się jeszcze ciekawsza. Nasza dzisiejsza wyprawa z mikrofonem „Radia Nowinki” odkrywa coś więcej, niż tylko coś nowego. Badania fizyko-chemiczne są niezwykle inspirujące. Obecne w wielu obszarach nauki i przemysłu, stanowią podstawę rozwoju, a także pozwalają nam zrozumieć, to czego do tej pory zrozumieć nie potrafiliśmy.

W nowoczesnym Laboratorium WIiTCh proste pytania przynoszą naukowe odpowiedzi. Małe urządzenia kryją w sobie wielki potencjał. Co studenci i naukowcy mogą zbadać w laboratorium? Jakie nowe urządzenia zostały zakupione? O tym więcej w rozmowie z Doktorem Arturem Jaroniem. Materiał polecamy w szczególności wszystkim fanom chemii!

- - -

Rozmawiał Michał Lebiest

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners