Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

By Million Wires - Hurl
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

31.03
2020
Zrozumieć e-learning…

Zrozumieć e-learning…

 

Loading the player ...


 
Nauczanie może odbywać się w różny sposób. Jednak choć zdobycze techniki pozwalają na coraz więcej, to nie zawsze my sami nadążamy za czasami. Warto jednak się nie uprzedzać!

Bezprecedensowa sytuacja jaką jest pandemia koronawirusa zredefiniowała świat nauczania. Nagle z dnia na dzień zrozumieliśmy, że jedynie praca zdalna jest bezpieczna i tylko dzięki niej możemy kontynuować miedzy innymi naukę. W kilka chwil Elf, Moodle czy Skype stały się naszymi podstawowymi narzędziami pracy. 
 
Oczywiście wiele jest narzędzi i wiele możliwości jakie są zaoferowane dydaktykom, by w dobie kryzysu kontynuować postęp nauki. Pandemia nie może zatrzymać pędu ludzkości ku wiedzy. O tym jak z tym tematem radzi sobie Politechnika Krakowska, jakich narzędzi używa - rozmawiałem z Aleksandrą Dudasz specjalistką CED PK czyli jednostki, która na co dzień zajmuje się aplikacjami umożliwiającymi e-learning.
 
Wywiad przeprowadził Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners