Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

26.02
2020
Zrozumieć Chiny i Chińczyków

Zrozumieć Chiny i Chińczyków

 

Loading the player ...


 
Kraj Środka kojarzymy stereotypowo z komunizmem, niezwykle szybko rozwijającą się gospodarka, elektroniką i zakupami na kilku internetowych platformach z darmową przesyłką do Polski. Jakie jednak są Chiny widziane na żywo?

 

Wielu młodych ludzi fascynują wielkie chińskie metropolie. Pekin czy Shanghai okazują się wyśnionymi celami turystycznymi, a także późniejszymi miejscami pracy. Czy jednak bajkowa wizja odwiedzenia azjatyckiego giganta ma rację bytu? 
 
Jak wygląda codzienność w kraju, którego język jest tak skomplikowany, że nawet jego mieszkańcy maja z nim problem? Czy Wielki Mur Chiński jest atrakcją godną zobaczenia? Czy Pandy żyją na wolności? Na te, a także na inne pytania pomoże nam znaleźć odpowiedź Agnieszka studentka PK, która w China spędziła trochę więcej czasu niż standardowy turysta.
 
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners