Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Wilki - Lovestory
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

09.07
2021
Żagle w górę! Walczymy o Puchar Rektora PK

Żagle w górę! Walczymy o Puchar Rektora PK

 

Loading the player ...


 
Ahoj Żeglarzu! W Żywcu najbliższa sobota to czas regat. Spotkajmy się tam razem! To już 43 edycja regat o Puchar Rektora PK, a jednocześnie 11 Memoriał Zbigniewa Kuci.

Wakacyjny czas nieodzownie kojarzy się z wypoczynkiem nad wodą. Niezależnie czy udamy się nad morze, czy jezioro, zawsze znajdą się tacy, którzy zapragną spędzić czas w łodzi, katamaranie czy żaglówce. Sportowe emocje, wiatr we włosach i przyjemność rywalizacji - wszystko to zwiastuje prawdziwą przygodę. Ta z logotypem naszej Alma Mater w tle, będzie mieć swoją kolejną odsłonę już jutro w Żywcu. 
 
Malownicze widoki i atmosfera, której nie da się opisać słowami - to czeka na wszystkich uczestników zbliżającej się rywalizacji. Czas spędzony nad wodą może być przecież wykorzystany aktywnie, a co najważniejsze otwiera oczy na nowe pasje. Te warto odkrywać i zgłębiać, choćby przy okazji studiów na Politechnice Krakowskiej.
 
Dlaczego warto wybrać się do Żywca, czym martwią się organizatorzy i kto będzie mógł rywalizować w regatach - o tym między innymi w rozmowie z Dariuszem Pyko, jednym z organizatorów imprezy, który podkreśla długą tradycję związaną z politechnicznymi zawodami na przystani w Żywcu.
 
Dodajmy zgłoszenia do udziału w regatach będzie można dokonać w dniu zawodów – 10 lipca. Wydarzenie organizują: Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego PK oraz Centrum Sportu i Rekreacji PK. Sponsorem głównym przedsięwzięcia jest Energa. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Żywca, Antoni Szlagor. Patronem medialnym regat jest Radio Nowinki PK.
 
---
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners