Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Myslovitz - Sprzedawcy marzen
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

10.11
2023
XX-lecie Biblioteki Politechniki Krakowskiej w Czyżynach

XX-lecie Biblioteki Politechniki Krakowskiej w Czyżynach

 

Loading the player ...


 
Od swojego powstania w 2002 roku Biblioteka Politechniki Krakowskiej w Czyżynach stała się nieodłączną częścią życia akademickiego. Zlokalizowana w samym sercu kampusu, biblioteka jest miejscem, w którym studenci, naukowcy i pracownicy uczelni mogą czerpać wiedzę, prowadzić badania i rozwijać swoje umiejętności.
Jak wygląda miejsce, w którym wiedza spotyka innowację? Chciałoby się powiedzieć: „zwyczajnie”, ale to nie prawda. Biblioteka jest miejscem otwartym przyjaznym wspierającym studencką chęć zdobywania wiedzy. To także przestrzeń wypoczynku w której można zwyczajnie odpocząć pomiędzy zajęciami.
 
Jednym z najważniejszych aspektów Biblioteki Politechniki Krakowskiej w Czyżynach jest jej bogata kolekcja zasobów naukowych. Zawiera ona setki tysięcy książek, czasopism, artykułów naukowych i innych materiałów, które służą jako podstawa dla prowadzenia badań i nauki. Dzięki nowoczesnym technologiom i systemom zarządzania zasobami, biblioteka zapewnia łatwy dostęp do informacji, umożliwiając studentom i pracownikom uczelni efektywne korzystanie z zasobów.
 
Oczywiście to jednak nie wszystko! Zachęcamy do wysłuchania jedynego w swoim rodzaju radiowego spaceru po Bibliotece Politechniki Krakowskiej w Czyżynach! Gwarantujemy wraz z Panem Dyrektorem Markiem Górskim odwiedzimy wszystkie pomieszczenia i zakamarki tego niezwykłego miejsca!
 
---
 
Rozmawiał: Michał Lebiest 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners