Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Papa Roach - Broken Home
 



 

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

23.05
2015
Wywiad z Piotrem Siekluckim "Teatr Nowy"

Wywiad z Piotrem Siekluckim "Teatr Nowy"

 

Loading the player ...


 

Piotr Sieklucki dyrektor, aktor, reżyser i współtwórca Teatru Nowego - jednego z najbardziej awangardowych i odważnych miejsc na mapie Krakowa.

Teatr Nowy słynie z niecodziennego, bezkompromisowego, kontrowersyjnego podejścia do sztuki teatralnej. Na deskach Teatru Nowego grano: Encyklopedię duszy rosyjskiej, Filozofia w Buduarze, Lubiewo, Moskwa Pietruszki, Grigę, Wysocki - powrót do ZSRR i wiele innych. Teatr Nowy to nie tylko miejsce awangardowej sztuki, życia teatralnego, muzycznego. Stowarzyszenie Nowy Teatr realizuje projekty społecznościowe: BE BRAVE – MŁODZI W KULTURZE czy 60+ NOWY WIEK KULTURY.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Piotrem Siekluckim oraz do odkrycia miejsca niepowtarzalnego. Przygotowali: Klaudia Fras i Frodo.

 
 
« powrót
 






 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners