Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

05.04
2020
Wniknąć w świat Inków...

Wniknąć w świat Inków...

 

Loading the player ...


 
Dzikie pustynie, lodowce i tropikalna dżungla. Peru to nie tylko Machu Picchu, to także malownicze krajobrazy, niezwykła fauna i flora, a przede wszystkim niezwykli ludzie. Odrębna choć niezwykle ciepła kultura.


Z czym jeszcze powinien nam się kojarzy ten kraj? Odpowiedzi jest wiecej niż możemy zliczyć na palcach rąk. Owszem, napewno ważne są telenowele i majestatycznie wyglądające w powietrznym locie kondory. Peru to piękna jak i niebezpieczna Lima. Kuszące wspinających się góry. Na tym jednak nie kończy wylicznka, która może sprawić, że kolejny bilet lotniczy skieruje nas do kraju Inków. Jak taką podróż przygotować? Na co zwrócić uwagę? 

O tym wszystkim, a także o swoich wspomnieniach związanych z pobytem w Peru opowiadała mi Karolina czyli współzałożycielka projektu TwinsOnTour, która w Peru studiowała, mieszkała i dogłębnie zdołała poznać panujące tam zwyczaje. 


Wywiad przeprowadził Michał Lebiest

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners