Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

30.10
2014
Wampiriada 2014

Wampiriada 2014

 

Loading the player ...


 
4,5,6 listopada - Wampiriada na Politechnice Krakowskiej

W następnym tygodniu na Politechnice Krakowskiej akcja krwiodastwa Wampiriada 2014, w naszym studio gościem był koordynator akcji - Mateusz Palmąka. Posłuchajcie rozmowy!

 

 

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej zaprasza po raz kolejny do uczestnictwa w ogólnopolskiej, studenckiej akcji honorowego oddawania krwi „Wampiriada”.


W ramach jesiennej edycji „Wampiriady 2014”, od 4 do 6 listopada w godzinach 8.00-14.00, krew będzie można oddać w jednym z trzech punktów na terenie Politechniki:  

4 listopada - Galeria „Gil”, przy ul. Warszawskiej 24
5 listopada - Wydział Mechaniczny (budynek główny), al. Jana Pawła II 37
6 listopada - Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki, ul. Podchorążych 1

Jak co roku, na honorowych krwiodawców czekają podkoszulki, zniżki, wejściówki i zaproszenia, m.in.: do kina, na zajęcia nauki squasha czy na after party w Klubie „Cień” oraz wiele innych niespodzianek.

Projekt „Wampiriada” ma również promować zdrowy styl życia w środowisku akademickim.


Honorowy patronat nad Wampiriadą 2014 objęli rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Kazimierz Furtak oraz prorektor ds. studenckich prof. dr hab. inż. Leszek Mikulski.

 

źródło: http://www.pk.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=639:jesienna-edycja-wampiriady-2014&catid=8:aktualnosci&Itemid=405&lang=pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners