Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

06.07
2020
Uwierzyć w Politechnikę Marzeń!

Uwierzyć w Politechnikę Marzeń!

 
 
Polska żyje wyborami. Politechnika Krakowska również. W najbliższą środę wszystko będzie jasne - przynajmniej na PK.

Dwóch Kandydatów, dwa programy, różne doświadczenia i przeszłość. Jeden wspólny cel: modernizacja i walka o to by Uczelnia, której patronem jest Tadeusz Kościuszko rosła w siłę, nie tylko na rodzimym polskim rynku szkół wyższych, politechnik i uniwersytetów, ale także by jej marka gruntowała się w Europie i świecie.
 
Wielu wybory na PK skraca do jednego zdania - racjonalizm kontra piękne wizje. Profesor Jerzy Sładek, obecny Dziekan Wydziału Mechanicznego w swoim programie wyborczym “stoi twardo na ziemi”, sugeruje, że Politechnika jak każda firma, przy dobrym zarządzaniu może sobie poradzić z rozwiązaniem zagadki rozwoju, przetrwaniu okresu postpandemicznego, a także organizacji jednoznacznie trudnego procesu ewaluacji kolejnych dyscyplin, w ramach ocen rankingowych.
 
W poniższej rozmowie z Panem Profesorem dyskutujemy na tematy trudne i łatwe, analizujemy wizje dotyczące naszej Alma Mater, a co najważniejsze poznajemy Pana Dziekana jako człowieka wielu talentów.

 

 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners