Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Parallel Universe
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

09.03
2020
“Trzy słowa Pana Rektora…”

“Trzy słowa Pana Rektora…”

 

Loading the player ...


 
Dobra passa Politechniki Krakowskiej trwa. Złote medale za granicą, niesamowite wynalazki na targach w Polsce. Wszystko gotowe do komercjalizacji.

I choć duma nas rozpiera, to potrzeba w tym wszystkim zachować odrobinę spokoju. By kolejne sukcesy mogły nadejść potrzebna jest praca u podstaw i nowi studenci, którzy będą chcieli przejąc ‘pałeczkę’ w swoistym biegu sztafetowym jakim z pewnością jest nadążanie za trendami i innowacjami. By tych studentów na PK‌ nie zabrakło powstało szereg inicjatyw, które mają przyciągać młodych by to właśnie tutaj realizowali swoje pierwsze badawcze i naukowe kroki.
 
W rozmowie z Panem Rektorem również słów kilka o sportowych inicjatywach, które w najbliższym czasie bedą miały miejsce na PK. 
 
 
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners