Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Scar Tissue
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

23.04
2020
Świątecznie, ale nie tylko czyli... Prorektor Marek Stanuszek w Radiu Nowinki

Świątecznie, ale nie tylko czyli... Prorektor Marek Stanuszek w Radiu Nowinki

 

Loading the player ...


 
Nawet kiedy świat stanął na głowie, kiedy dydaktyka jest inna niż zwykle, a zazwyczaj pełni życia studenci pozostają w domach można znaleźć kwadrans, a nawet dwa na przyjemną rozmowę. Tak było właśnie tym razem.

 

 
Przychylając się do próśb słuchaczy publikujemy niezwykle ciepłą przedświateczną rozmowę nagraną z Prorektorem ds. Studenckich Marek Stanuszek. Pan Profesor w audycji "Reporter na Tropie..." opowiadał nam o wielu kwestiach. Oczywiście poruszyliśmy temat e-learningu. Myślami byliśmy przy świątecznym wielkanocnym stole. Wybiegaliśmy, także w nieco bliższą, jak i tą dalszą przyszłość.  
 
Co jednak najważniejsze, w dobie koronawirusa i niespotykanej dotąd pandemi, która wstrząsneła naszym życiem zdołaliśmy wysłać w świat ważne przesłanie - wspólnie możemy więcej. Solidarni i odpowiedzialni, otwarci na potrzeby innych wrócimy silniejsi i wzmocnieni doświadczeniami tych trudnych dni. I wtedy będzie czas na Rajd Politechniki, Czyzynali i wszystkie inne wydarzenia, za którymi teraz niezwykle mocno tęsknimy.
 
Wywiad przeprowadził Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners