Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Brygada Kryzys - To co czujesz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

12.01
2023
Studenckie kariery różne mają imię!

Studenckie kariery różne mają imię!

 

Loading the player ...


 
Jedni idealnie czują się jako naukowcy, inni mają talent organizacyjny, jeszcze inni wykazują aktywność na diametralnie innym polu. Grunt, to nie stać w miejscu, i ciągle się rozwijać!

Bohaterką naszej dzisiejszej rozmowy jest Natalia, studentką dwóch kierunków: Inżynierii Medycznej oraz Inżynierii Bezpieczeństwa na Wydziale Mechanicznym. Nasza rozmówczyni od lat aktywnie działa w Wydziałowej Radzie Samorządu Studenckiego, a obecnie udziela się w Komisji Promocji i Mediów Samorządu Studenckiego PK …ale to nie wszystko!

Podczas grudniowego zjazdu sprawozdawczo-wyborczy Forum Uczelni Technicznych, na którym wybrano nowe Prezydium podjęła się nowego wyzwania. Jakiego? Dowiedzcie się słuchając naszego materiału!

Rozmowę przeprowadził: Michał Lebiest

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners