Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Killers - Bones
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

29.10
2019
Sportowiec z charakterem stawi czoła każdemu problemowi!

Sportowiec z charakterem stawi czoła każdemu problemowi!

 

Loading the player ...


 
Myślisz, że istnieją bariery, które mogą ograniczyć wachlarz Twoich możliwości? Najwyższa pora byś zmienił swoje podejście do życia. Pozytywne myślenie, chęci i ciężka praca potrafią wszystko odwrócić o 180 stopni.
 
„Po wypadku osiągnąłem więcej niż przed. Biorę sprawy w swoje niepełnosprawne ręce i mówię: Przestań się mazać – chłopaki nie płaczą.” 
 
Tak do życia podchodzi niepełnosprawny kierowca wyścigowy Sebastian Luty, który mimo, iż nie jest w stanie utrzymać kubka z kawą, to w swojej rajdówce bez kłopotu pokona najtrudniejsze wiraże z prędkością przyprawiającą o zawrót głowy. 
 
Nasz niesamowity, pogodny i uśmiechnięty rozmówca opowiadał między innymi o swoim wyjątkowym aucie, a także o tym jak został przyjęty w społeczności polskiego motosportu. 
 
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners