Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Brygada Kryzys - To co czujesz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

23.03
2023
Sportowa rywalizacja 'pod bacznym okiem' Naczelnika!

Sportowa rywalizacja 'pod bacznym okiem' Naczelnika!

 

Loading the player ...


 
Wspólnie świętujmy ten wyjątkowy dzień! 45 Bieg Kościuszkowski już w najbliższy piątek. Mając w pamięci wyjątkowe dokonania naszego Patrona, w sportowym stylu kultywujemy Politechniczną sportową tradycję.
Bieg Kościuszkowski odbywa się w rocznicę złożenia przez Tadeusza Kościuszkę uroczystej przysięgi narodowi na Rynku Głównym w Krakowie (24 marca 1794 r.). Bieg, dzięki swojej wieloletniej tradycji, wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń na PK. Jest to też jedno z największych wydarzeń sportowych dla wszystkich krakowskich uczelni.
 
Jak będą przebiegały tegoroczne zawody? Jakie biegi na nas czekają? Co niezwykłego szykują organizatorzy? O tym więcej w rozmowie z Prezesem AZS PK Krzysztofem Pszczółką.
 
 
Rozmawiał Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners