Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

31.05
2023
Społeczność Politechniki Krakowskiej wspólnie złapała oddech!

Społeczność Politechniki Krakowskiej wspólnie złapała oddech!

 

Loading the player ...


 
25 maja Kampus PK przy Warszawskiej zamienił się w wielką strefę relaksacji. Wszystko to za sprawą wydarzenia „Złap oddech, złap równowagę”. Wydarzenie zorganizowało Centrum Wsparcia Społeczności Akademickiej Politechniki Krakowskiej z okazji swojego pierwszego roku działalności.


Uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z prostymi technikami przywracania równowagi psychicznej w sytuacjach stresogennych. W programie  znalazła się m.in. relaksacja, medytacja, konsultacje z rehabilitantem, możliwość rozmowy z psychologiem oraz inne relaksujące propozycje, które pomagają w redukcji stresu, lęku i odczuwanego w ciele napięcia. Uczestnicy wydarzenia nie ukrywali, że właśnie czegoś takiego potrzebowali na kilkanaście dni przed sesją! 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners