Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

04.03
2020
Smartfon i czytanie książek - to da się połączyć!

Smartfon i czytanie książek - to da się połączyć!

 

Loading the player ...


 
"Świecące prostokąty" jak śpiewał niegdyś o komórkach Taco Hemingway można wykorzystać na wiele sposobów. I choć mogą stanowić podstawę do marnowania czasu to mogą, także służyć czemuś pożytecznemu.

 

Z pewnością czytanie książek lub słuchanie audiobooków jest mile widziane. Co więcej niezwykle ubogaca nasze niejednokrotnie zabiegane życie. Akcja Czytaj PL czyli wyjątkowa szansa dla wszystkich kochających książki ma za sobą swoja kolejną edycję. Przeczytać lub posłuchać można było genialne powieści, które lądowały na naszych telefonach wprost z aplikacji Woblink. I to za darmo! 
 
Wśród dostępnych lektur były poczytne kryminały, a także literatura faktu. Trafiły się też dwie pozycje dla znacznie młodszych odbiorców. 
 
O tym jak przebiegła miniona edycja wydarzenia, jakie są najnowsze trendy w literaturze czytanej przez masy oraz jaki są wizje na przyszłość akcji Czytaj PL rozmawialiśmy z koordynatorami  projektu - Jakubem Krasnym i Katarzyną  Jakubowiak.
 
 
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners