Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

08.05
2023
Radość przyszłych studentów PK - Złote Indeksy rozdane

Radość przyszłych studentów PK - Złote Indeksy rozdane

 

Loading the player ...


 
Politechnika Krakowska nagrodziła laureatów 8. edycji konkursu „O Złoty Indeks PK”, organizowanego przez uczelnię. Honorowe dyplomy i dodatkowe punkty w rekrutacji na Politechnikę trafiły do 103 uczniów szkół średnich.

W konkursowym rankingu najlepszych szkół zwyciężyło w tym roku II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana Sobieskiego w Krakowie. Tegoroczny konkurs wyróżniał się rekordową frekwencją i liczbą laureatów, a także niezwykle wysokimi wynikami.
 
Uczestnicy 8. edycji konkursu „O Złoty Indeks PK rywalizowali w czterech dyscyplinach: matematyce, chemii, informatyce i - po raz pierwszy - predyspozycjach architektonicznych. Rywalizacja odbywała się w dwóch etapach. W eliminacjach wzięło udział prawie 300 osób. Do finału  zakwalifikowało się 131 maturzystów z 56 szkół z województw: małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Poziom wiedzy finalistek i finalistów był tak wysoki, że aż 103 z nich zdobyło tytuły laureatów I, II i III stopnia.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners