Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Foo Fighters - Monkey Wrench
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

12.03
2021
Prestiżowe zawody zakończone. “Paszporty” na PK rozdane!

Prestiżowe zawody zakończone. “Paszporty” na PK rozdane!

 
 
Luksus spokojnej rekrutacji, potwierdzenie swoich kompetencji, a zarazem smak naukowej rywalizacji, to wszystko znajdowało się na szali finalnej rozgrywki 6. edycji Konkursu „O Złoty Indeks PK”.
Tegoroczna edycja mimo nadal niepewnej sytuacji pandemicznej pozwoliła nam na moment  poczuć gram normalności.
 
Walka o przepustkę na studia do końca była pasjonująca, ale co najważniejsze odbyła się w dobrze znanym nam stylu - stacjonarnie w murach Politechniki Krakowskiej. Trudne zadania w dwóch dziedzinach i elitarna grupa uczestników, wyselekcjonowanych po pierwszym etapie rywalizacji, to najlepsza recepta, by poczuć jak nauka może stać się uniwersalnym językiem porozumiewania się.
 
Po zaciętym boju „Złote Indeksy PK” zdobyło w tym roku 62 uczniów – 49 mierzących się z zadaniami z matematyki i 13, którzy zajmowali się zagadnieniami z chemii.
 
O tym jak ważne było zrealizowanie i doprowadzenie naukowej batalii do końca, w rozmowie z Prorektorem ds. Studenckich doktorem inżynierem Markiem Bauerem, który nie tylko podkreśla wagę wydarzenia, a także zwraca uwagę na komfort i prestiż płynący z możliwości bycia częścią społeczności Politechniki Krakowskiej.
 
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners