Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

29.08
2022
Pracy dla inżynierów nie zabraknie!

Pracy dla inżynierów nie zabraknie!

 

Loading the player ...


 
Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk dla Radia Nowinki Politechniki Krakowskiej o sytuacji w branży i najbliższej przyszłości dla pracowników sektora związanego z budownictwem drogowym, kolejowym i lotniczym.

Jak wyglądają perspektywy związane z inwestycjami infrastrukturalnymi w Polsce? Czy studenci kierunków związanych z budownictwem, mogą spać spokojnie? Wnioskując po ilości otwartych robót, a także ilości przetargów sytuacja jest raczej dobra. Barometr inwestycyjny jest optymistyczny, niemniej u progu nowego roku akademickiego cień niepokoj się pojawia. Czy aby na pewno obieramy dobry kierunek kariery?

Chcąc otrzymać najbardziej klarowną i jednoznaczną odpowiedź na dręczące nas pytanie, o wyrażenie swojego zdania poprosiliśmy Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka.

---

Matariał przygotował: Michał Lebiest

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners