Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

31.07
2021
Pod żaglami z CSiR PK

Pod żaglami z CSiR PK

 

Loading the player ...


 
Tegoroczne Regaty Politechniki Krakowskiej w Żywcu zakończyliśmy szeroko uśmiechnięci - nie zatrzymała nas pandemia, a pogoda dopisała. Pod okiem JM Rektora, popis umiejętności dali pasjonaci sportów wodnych.
Centrum Sportu i Rekreacji PK, może ze spokojem powiedzieć, że kolejna tegoroczna impreza kończy się sukcesem. Słońce, wiatr, ptaków śpiew, i co najważniejsze szelest rozpiętego na maszcie płótna. Adrenalina, sznyt emocji, a także radość towarzysząca obcowaniu z naturą. To, a może wiele więcej można było odczuć, podczas minionych 43. Regat o Puchar Rektora, a jednocześnie Memoriału im. Zbigniewa Kuci.
 
Sportowa rywalizacja, jak zawsze była ważna i zacięta, ale nie ukrywajmy czymś równie ekscytującym, była obecność społeczności politechnicznej na przystani nad Jeziorem Żywieckim. Przeciwności w tym pandemicznym czasie jest bez liku, mimo to dzięki zapałowi i pozytywnemu odzewowi, tradycja nie zamiera. Dodatkowe wsparcie patronów pomaga natomiast uatrakcyjnić już i tak niezwykłe, dla wielu wręcz kultowe wydarzenie.
 
Co jeszcze zapamiętamy z tegorocznej edycji Regat o Puchar Rektora Politechniki Krakowskiej? O tym więcej w rozmowie z  Dyrektor Barbarą Grabacką – Pietruszką,  która podkreśla wieloletni charakter imprezy, dodajmy tak bliskiej jej sercu.
 
---
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners