Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

02.03
2020
Poczuj, że balet jest dla każdego!

Poczuj, że balet jest dla każdego!

 

Loading the player ...


 
"Cudze chwalicie swego nie znacie"! Te słowa Mikołaja Reja doskonale oddają podejście Polaków do baletu i tańca. Chętnie oglądamy zagraniczne gwiazdy, niestety wszystko odbywa się kosztem rodzimych artystów.

 

Bez wątpienia Cracovia Danza jest jednym z tych artystów, który choć stara się dotrzeć do jak najliczniejsze rzeszy odbiorców, cały czas pozostaje w cieniu zagranicznej konkurencji. Co trzeba podkreślić z cała stanowczością - kompletnie niesłusznie. Wyrafinowane choreografie, nietuzinkowe stroje i repertuar, który czerpie z historii Europy zachodniej. To wszystko można odnaleźć w eventach przygotowywanych przez Cracovia Danza. Nadmieńmy grupę taneczną, która z powodzeniem prezentuje swoje przedstawienia również poza granicami naszego kraju.  
 
U progu zbliżającej się wiosny, a zarazem kończącego się karnawału Romana Agnel dyrektor Baletu Cracovia Danza zdradza szczegóły dotyczące kolejnych cykli spektakli i wydarzeń kulturalnych - tych jest niezliczona ilość, tak że każdy może wybrać coś dla siebie.
 
Więcej o bogatej ofercie Baletu Cracovia Danza w powyższej rozmowie z Panią Dyrektor.
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners