Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

20.05
2020
#PK Pomaga. Akcja, o której nie zapomnimy!

#PK Pomaga. Akcja, o której nie zapomnimy!

 

Loading the player ...


 
Pokonali lęk. Wyciągnęli do medyków rękę w najbardziej kryzysowym momencie. Nie szukając poklasku i splendoru postanowili wykorzystać swój zapał, umiejętności i technologie by nieść pomoc.

 

Na starcie było ich niewielu. Garstka bohaterów nie zważając na swoje zdrowie postanowiła ruszyć do działania. Przezwyciężyła strach przed nieznanym. Badacze, naukowcy, dydaktycy. Ludzie nauki. To dzięki nim, dzięki ich kontaktom powstały pierwsze przyłbice ochronne, a później wręcz cała zoptymalizowana linia produkcyjna zaopatrująca wszystkie potrzebujące instytucje.
 
W rozmowie z Dominikiem Wyszyńskiem wspominamy początki walki z pandemią koronawirusa na PK. Przypominamy też, ze akcja #PK Pomaga to nie tylko przyłbice, ale również maseczki, adaptery do półmasek i wynalazek ostatnich dni czyli niskobudżetowy respirator. Zwracamy uwagę na konieczność współdziałania i jednoczenia się w krytycznych dla kraju chwilach.
 
 
 
Wywiad przeprowadził Michał Lebiest
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners