Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

sanah i Kwiat Jabloni - Szary swiat
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

14.04
2021
Pilotażowy projekt ułatwi studentom rozwiązywanie problemów?

Pilotażowy projekt ułatwi studentom rozwiązywanie problemów?

 

Loading the player ...


 
Być bardziej otwartym, być bliżej siebie. Reagować, pomagać i ostrzegać. Być gotowym, by rozwiać wątpliwości, a w razie potrzeby również interweniować. Takie właśnie założenia towarzyszą pracy na nowym stanowisku otwartym na Wydziale Mechanicznym PK.

Studencki Doradca Toku Studiów to osoba, która doskonale zna regulaminy i władze wydziału. Pewnym krokiem porusza się między pokojami dydaktyków i pracowników administracji uczelni. To ktoś kto pocieszy i poprowadzi, nakreśli kolejne kroki działania, gdy sytuacja wydaje się bez wyjścia. I choć nie jest psychologiem, to z pewnością może być niczym lekarz pierwszego kontaktu, do którego można napisać mail - także późną nocą! 
 
Co ważne, projekt - dodajmy pionierski w skali uczelni jak i kraju - nawiązuje do doskonale spisujących się od lat organizacyjnych tradycji zagranicznych uczelni. Tam Studencki Doradca to stanowisko równie oczywiste jak badacz, dydaktyk, czy technolog. 
 
“Nie ma kłopotów, których nie da się rozwiązać” - mówi gość naszej dzisiejszej audycji - Kuba Sitko, pieszczotliwie nazywany Vikingiem. Opowiada również o swoich obowiązkach i wyzwaniach podejmowanych w roli Studenckiego Doradcy Toku Studiów.
 
---
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners