Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Cool Kids Of Death - Karaibski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

14.04
2020
Pandemia, koronawirus i co dalej?

Pandemia, koronawirus i co dalej?

 

Loading the player ...


 
SARS CoV-2 może być nie tylko dla śmiertelny dla człowieka nim zarażonego. Patogen sieje też spustoszenie na rynkach ekonomicznych.


Zamknięte sklepy, restauracje. Obostrzenia w przemieszczaniu się, a zatem zastuj w turystyce jakiego ten sektor nie widział od lat. Wszystko to składa się w jedną całość, która dosłownie krzyczy zapowiadając wielkie reperkusje na rynkach finansowych. Kto zyskuje, a kto traci? Jak w tym wszystkim odnajdzie się polska gospodarka? O tych kwestiach myśli każdy z nas.

Próbując rozwiac spiskowe teorie i odrzucić spekulacyjne wizje miałem przyjemność rozmawiać z Krzysztofem Sadeckim finansistą, analitykiem biznesowym, inwestorem, Ambasadorem Dobrej Woli w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka, a także redaktorem naczelnym magazynu Businessman Today. To dzięki jego książkom takim jak ,,Własny biznes – dlaczego tak?”, „Poznaj siebie” oraz ,,Poznaj świat i spotkaj siebie” można łatwiej zrozumieć wszystko to co obserwujemy na GPW czy Wall Street.

Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners