Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Ladyhawke - Black, White & Blue
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

22.03
2021
Otwórz się na nowe, ESN czeka właśnie na Ciebie!

Otwórz się na nowe, ESN czeka właśnie na Ciebie!

 

Loading the player ...


 
Kiedyś paszport, dzisiaj chęci. To właśnie one stały się kluczem do otwarcia międzynarodowych znajomości i kariery. Wielu pyta od czego zacząć? Odpowiedź jest prosta: od nauki języków obcych i programu Erasmus.
Studiowanie w ciągu ostatniego ćwierćwiecza stało się prostsze. Dzięki globalnej sieci w łatwy sposób możemy weryfikować badania, publikować własne, a także szybko kontaktować się z innymi autorami. Studenci zyskali okazję, by w wielowymiarowy sposób poszerzać wiedzę i kontakty. Czasem zapominają o tym, jak wiele czeka dosłownie na wyciągnięcie ręki. 
 
Jedną z wyjątkowych inicjatyw, o której warto przypominać (nie tylko od święta) jest program wymiany międzynarodowej Erasmus. Sieć partnerskich uczelni, otwartych na nowe wyzwania i kontakty młodych ludzi, wprost zaskakuje. Korzyści z uczestnictwa w programie jest bezliku. Począwszy od walorów naukowych, kulturalnych, a skończywszy na tych towarzyskich. 
 
Otwarty świat, otwarte umysły i umiejętność wykorzystywania możliwości to cechy nowoczesnych naukowców. Dla nich cyfrowy świat, podparty prawdziwymi relacjami zbudowanymi podczas zagranicznych podróży, jest początkiem pełnej sukcesów kariery. Wystarczy w mądry sposób przeżyć czas studiów. 
 
Erasmus mimo pandemii działa. Kontakty między studentami nie kończą się, a okazji do poznawania nowych osób jest nie mniej niż rok czy dwa temu. Jak w tym trudnym okresie radzi sobie ESN? O tym w rozmowie z Katarzyną Głowińską i Dominiką Guzik, które podkreślają, że nie trzeba wyjeżdżać z Polski, by spotkać wyjątkowe osoby z całego świata!
 

Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners