Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

04.05
2021
Odwaga nie boli. Dobra decyzja procentuje całe życie!

Odwaga nie boli. Dobra decyzja procentuje całe życie!

 

Loading the player ...


 
Podnieś rękę. Daj się poznać. Zdobądź kwalifikacje by w dorosłe życie wejść z kapitałem doświadczenia i spokoju finansowego. Brzmi to jak dobre hasło marketingowe? Może i tak, ale to realna prawda, jeśli skorzystamy z oferty Motorola Solutions System.

 

W dynamicznych czasach, pełnych zmian, również i nam wszystkim towarzyszy konieczność ciągłej edukacji i podejmowania ważnych decyzji, w coraz młodszym wieku. Studia łączone razem z docelową pracą? Czy to możliwe? Oczywiście, że tak! Studencie w trakcie nauki wcale nie musisz pracować “byle gdzie”. 
 
Nie od dzisiaj wiadomo, że “czerwone maki” to ten rejon Krakowa, który pachnie technologia skrytą pod logotypami uznanych zagranicznych marek. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych i budzącą nieprzerwane emocje jest wspomniana wcześniej Motorola. Gigant, który lata temu zadomowił się w Krakowie, i od tego czasu oferuje doskonałe możliwości nie tylko pracy, ale również edukacji. Studenci informatyki, młodzi adepci kodowania, a także wszyscy wierzący w swoje umiejętności, zahaczające o cyfrowy technologiczny świat, niejednokrotnie mogli się przekonać, jak silna jest obecność Motorola Solutions w otaczającym nas środowisku. Co jasne jest to wręcz idealne miejsce do zyskania wiedzy, doświadczenia, a także pracy dla najlepszych z najlepszych! 
 
…i tu ważna informacja: dostać się do Motoroli wcale nie jest tak trudno jak się wydaje. Wystarczy mieć w sobie gram odwagi i chęć do rozwoju. Reszty nauczy sam przyszły pracodawca! I tak może się rozpocząć również Twoja kariera!
 
W rozmowie z Jackiem Drabikiem Prezesem Zarządu Motorola Solutions System Polska, odkrywam kolejne sekrety i możliwości stworzone przez firmę dla wszystkich, gotowych do tego, by dać się poznać podczas rozpoczynających się już niebawem dwóch Akademii C++ i C#. Uwaga, czasu na rejestrację coraz mniej! Szczegóły na fb Motorola Solutions System Polska.

---
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners