Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Detroit City
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

14.12
2020
Odrzućmy stereotypy, myślmy sercem

Odrzućmy stereotypy, myślmy sercem

 
 
Pora otworzyć zamknięte drzwi. Najwyższy czas zrozumieć i zakończyć debatę na temat możliwości, a także zaangażowania osób niepełnosprawnych w pracy.

Cyfrowy świat ciągle zmieniających się nowych technologii zadaje kłam stwierdzeniom zakładającym, że idealny pracownik to ten, który fizycznie nie ma ograniczeń. Praca zdalna daje równe szanse. Wszystkim.
 
Kampania “Pracodawca z Sercem” jasno pokazuje, że zdobycze cywilizacyjne pomagają przełamywać bariery jakie wielokrotnie hamowały pracodawców przed zatrudnieniem osób borykających się z infrastrukturalnymi barierami. Ich w wirtualnej rzeczywistości nie ma tak wiele, jak w realnym namacalny świecie.
 
Zachęcam do wysłuchania rozmowy z Iwoną Lewandowską przedstawicielką BPO Network inicjatora kampanii społecznej, która ma nam otworzyć oczy na to, że zwyczajnie możemy „czynić dobro” bynajmniej na tym nie tracąc.
 

 

Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest

--- --- ---

Materiał zrealizowany przy współpracy Radia Nowinki PK oraz Gazety Jutro ©

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners