Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Dreams - Revolt
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

16.11
2021
Od Koła Naukowego po wymarzoną pracę. Tak się żyje na PK!

Od Koła Naukowego po wymarzoną pracę. Tak się żyje na PK!

 

Loading the player ...


 
“Studiowanie Premium” to hasło, które od lat na Politechnice Krakowskiej nabiera materialnych kształtów. Mnogość uczelnianych inicjatyw daje szansę wszystkim chętnym studentom na szybki rozwój i dynamiczną karierę.

 

Jak dać się poznać? Jak wykorzystać szansę? Po pierwsze nie bać się! Otworzyć na nowe! Jak wiele ma do zaoferowania PK można było zaobserwować podczas minionych Targów Pracy. Wsparcie studentom oferuje Biuro Karier, Intech PK, a także niezwykle prężnie działający FutureLab.

Poziom i jakość kształcenia na Politechnice Krakowskiej od lat przyciąga wielkie firmy, które zainteresowane są absolwentami, nie inaczej było przy okazji wspomnianych Targów, na których liczba przedstawicieli różnych branż robiła wielkie wrażenie.

O tym, a także o innych perspektywach związanych z poważnym zawodowym życiem rozmawialiśmy z Prorektorem ds. Studenckich dr inż. Markiem Bauerem, jednym z orędowników i twórców modelu "studiów premium", który zgodził się na krótką rozmowę.

 
---
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners