Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

13.01
2023
Niebawem po dużym mieście będzie można przemieszczać się bezpieczniej!

Niebawem po dużym mieście będzie można przemieszczać się bezpieczniej!

 

Loading the player ...


 
NEXTLEVEL Parking rozwiązaniem, które odmieni nasze przyzwyczajenia. Politechnika Krakowska na czele międzynarodowego projektu badawczo-rozwojowego.

Podobne problemy transportowe dotykają większość aglomeracji miejskich w Europie. Korki, nadmiar samochodów i oczywiście przepełnione parkingi. Jak wyjść z tego impasu? Oczywiście, po pierwsze trzeba zmienić swoje przyzwyczajenia. W jaki sposób? To podpowie w naszej dzisiejszej rozmowie dr inż Maciej Michnej z Katedry Pojazdów Szynowych PK na Wydziale Mechanicznym.

Analizując proekologiczne rozwiązania rozważamy wizje przyszłości i wyzwania, którym musi sprostać prawo i inżynieria, a także my sami! Odkrywamy również szczegóły projektu NEXTLEVEL Parking, w którym PK pełni wiodącą rolę.

---

Rozmowę przeprowadził Michał Lebiest

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners