Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Phillip Phillips - Gone, Gone, Gone
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

26.10
2022
"Nie poprzestać tylko studiowaniu"

"Nie poprzestać tylko studiowaniu"

 

Loading the player ...


 
W dzisiejszych czasach pasja i rozwój osobisty jest kluczem do sukcesu i podstawą do zrobienia kariery. Dla studentów Politechniki Krakowskiej okazją, by zweryfikować swoje działania są Inżynierskie Targi Pracy.

Jak zamienić wiedzę na zarobek? Oczywiście poprzez odnalezienie spełniającej nasze oczekiwania pracy. Czy będąc jeszcze na studiach, jest to możliwe? Zdecydowanie tak!

Politechnika Krakowska, czyli jedna z najlepszych uczelni technicznych w kraju, oferuje nie tylko wsparcie dydaktyczne, ale również to związane z miękki startem w świecie pracy. Kontakt z otoczeniem usługowo-przemysłowym, przy wielu okazjach daje możliwość studentom, by Ci mogli próbować swoich sił w ramach praktyk, programów stażowych, jak też by oficjalnie podejmowali swoją często pierwszą prace w branży, w której się kształcą. 

Doskonałe wyniki naukowe PK przyczyniają się do jeszcze większego zainteresowania absolwentami naszej Alma Mater. Co zrobić, by z niego skorzystać? Oczywiście najpierw studiować na PK, a później aktywnie uczestniczyć w życiu naukowym - to gwarancja późniejszego sukcesu - podpowiada Marek Bauer - Prorektor ds. Spraw Studenckich PK.

Zapraszamy do pełnej rozmowy zrealizowanej w trakcie Inżynierskich Targów PK.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners