Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - HERRBATKA - wiosenna w rytmie Indie Rock
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

08.10
2021
Nie jest łatwo, ale idziemy w dobrą stronę!

Nie jest łatwo, ale idziemy w dobrą stronę!

 

Loading the player ...


 
Żyjemy nadzieją na lepsze jutro, czekamy by ze spokojem się spotykać. Cieszymy się, że zajęcia dydaktyczne na PK będą odbywać się w murach uczelni. I choć nadal trzeba szukać kompromisów związanych z pandemią, to wizja korytarzy pełnych młodych ludzi napawa nas wszystkich entuzjazmem.

Ten optymizm i pozytywne nastawienie czuć w rozmowie z Przewodniczącym Samorządu Studenckiego Krzysztofem Pszczółką. Pomimo, iż nadal czuć jak daleko jesteśmy od dawnej znanej nam wszystkim normalności, widzimy aspekty, dzięki którym wraz z rozpoczęciem października możemy nakręcić się do wzmożonej aktywności. Do kolokwialnego działania, dającego tak wiele satysfakcji.

Samorząd Studencki oczywiście nie próżnuje: niebawem wybory nowego przewodniczącego i cykl wielu delikatnych, acz bardzo ważnych w skutkach decyzji. Do tego jak zawsze programy i akcje wśród, których dziś szczególnie spoglądamy na temat przedmiotów obieralnych, a zatem szansy na to by student mógł sam kierować swoją karierą i nauką również w ramach swojej edukacji.

Czy zapał, maseczka i uśmiech wystarczą, by komfortowo rozpocząć nowy rok akademicki? Przekonaj się sam słuchając rozmowy z Przewodniczącym Samorządu Studenckiego Krzysztofem Pszczółką!
 
---
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners