OneRepublic - Waking Up

Podcasty

Nie jest łatwo, ale idziemy w dobrą stronę!

Loading the player ...

Żyjemy nadzieją na lepsze jutro, czekamy by ze spokojem się spotykać. Cieszymy się, że zajęcia dydaktyczne na PK będą odbywać się w murach uczelni. I choć nadal trzeba szukać kompromisów związanych z pandemią, to wizja korytarzy pełnych młodych ludzi napawa nas wszystkich entuzjazmem.

Ten optymizm i pozytywne nastawienie czuć w rozmowie z Przewodniczącym Samorządu Studenckiego Krzysztofem Pszczółką. Pomimo, iż nadal czuć jak daleko jesteśmy od dawnej znanej nam wszystkim normalności, widzimy aspekty, dzięki którym wraz z rozpoczęciem października możemy nakręcić się do wzmożonej aktywności. Do kolokwialnego działania, dającego tak wiele satysfakcji.

Samorząd Studencki oczywiście nie próżnuje: niebawem wybory nowego przewodniczącego i cykl wielu delikatnych, acz bardzo ważnych w skutkach decyzji. Do tego jak zawsze programy i akcje wśród, których dziś szczególnie spoglądamy na temat przedmiotów obieralnych, a zatem szansy na to by student mógł sam kierować swoją karierą i nauką również w ramach swojej edukacji.

Czy zapał, maseczka i uśmiech wystarczą, by komfortowo rozpocząć nowy rok akademicki? Przekonaj się sam słuchając rozmowy z Przewodniczącym Samorządu Studenckiego Krzysztofem Pszczółką!

Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest