Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Janek Samolyk - Wroclaw
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

18.02
2021
Lepsze dni ciągle jeszcze przed nami!

Lepsze dni ciągle jeszcze przed nami!

 
 
Nowy semestr zawsze daje nowe nadzieje. W obecnym roku tych oczekiwań jest więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Społeczność Politechniki Krakowskiej nie traci wiary, że normalność powróci, a z nią radość studentów uczęszczających na zajęcia stacjonarne.
 
Zarządzenia, procedury, a także finalnie szczepienia, mają przybliżyć w znaczny sposób tą wyczekiwaną przez wszystkich lepszą przyszłość. Puste korytarze maja się zapełnić, a uśmiechnięte twarze młodych ludzi dodać animuszu badaczom, których przy ulicy Warszawskiej w Krakowie nie brakuje. Droga do normalności jest jednak kręta. W ostatnim czasie na PK zrealizowano ankietę, która pozwala zrozumieć jak pracownicy Uczelni zapatrują się na ewentualną możliwość szczepień. Jej wyniki podpowiadają również w jaki sposób stawiać dalsze kroki związane z przygotowaniem adekwatnej odpowiedzi, na wyzwania jakie będą towarzyszyć żakom, i ich nauczycielom w 2021 roku.
 
Między innymi na ten temat więcej w optymistycznej rozmowie z magistrem inżynierem Leszkiem Bednarzem, Kanclerzem Politechniki Krakowskiej, który jest przekonany, że wykonywana praca “zespołów covidowych” już teraz procentuje.
 
 
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners