Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Silent Stream Of Godless Elegy - Zlatohlav
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

30.12
2020
Kronika uczelnianego życia czyli PK zmienia się na naszych oczach

Kronika uczelnianego życia czyli PK zmienia się na naszych oczach

 

Loading the player ...


 
Gwiazdka w Nowinkach trwa zdecydowanie dłużej niż tylko jeden dzień. I choć czas mija niezwykle szybko, to w radiu nic nie ginie.

Nasze archiwa kryją niezwykłe perełki, przy których winyle są jedynie igraszką. W ramach takiego dźwiękowego prezentu przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

Z wielką radością mamy przyjemność zaprezentować pierwszą część nagrania zarejestrowanego na historycznych taśmach, które pozwoli nam jeszcze lepiej przeżyć 75. rocznicę powstania Politechniki Krakowskiej.

W dzisiejszym powrocie do przeszłości przypomnimy końcówkę lat 70-tych i rozmowę Ewy Kochanowicz-Żywioł z profesorem zw. dr Ludomirem Ślendzińskim, rektorem Politechniki Krakowskiej w latach 1948-1956. 

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners