Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kiss - God Gave You Rock&Roll To You
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

31.01
2023
Kraków nie tylko dla Krakusów!

Kraków nie tylko dla Krakusów!

 

Loading the player ...


 
By odkryć skarby nie trzeba grasować po opuszczonych poddaszach lub piwnicach. Czasem, by odnaleźć coś cennego wystarczy udać się do biblioteki!

„Kolekcja Cracoviana” to unikatowy projekt, dzięki któremu wszyscy miłośnicy historii i entuzjaści miasta Krakowa czują, jak ich serce bije szybciej. Gród Króla Kraka odkrywa przed nami swoje cenne, wcześniej nieznane oblicze. Jak mówi Rektor PK prof. Andrzej Białkiewicz:

Jesteśmy przekonani, że dzięki realizacji projektu wiedza o dziedzictwie artystycznym i kulturowym Krakowa z XIX i początków XX wieku zyska nowe przestrzenie do zgłębiania nie tylko przez naukowców, historyków czy instytucje dbające o krakowskie dziedzictwo, ale i nas wszystkich – fanów miasta.

Co zatem kryje w sobie „Kolekcja Cracoviana”? Ile osób jest zaangażowanych w jej przygotowanie? Kiedy będziemy mogli ją zobaczyć? Na te, i nie tylko na te pytania możecie znaleźć odpowiedzi słuchając rozmowy z Dorotą Buzdygan i Agnieszką Górską.

- - -

Rozmawiał Michał Lebiest

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners