Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

22.12
2022
Koniec roku, to nie koniec wyzwań!

Koniec roku, to nie koniec wyzwań!

 

Loading the player ...


 
Rozmowa z Rektorem PK prof. dr hab. inż. arch. Andrzejem Białkiewiczem.
Zbliżające się święta przenoszą nas w świat podsumowań, ale również rozmyśleń. Czy wzrost cen energii elektrycznej będzie hamował rozwój uczelni technicznych? Czy wręcz przeciwnie, stanie się motorem napędowym pro ekologicznych zmian? Jak w tym wszystkim odnajdzie się Politechnika Krakowska i jej naukowcy, którzy tak dobrze radzili sobie w 2022 roku?
 
Pytań oczywiście jest więcej, i nie tylko wodór, czy ewaluacja specjalności naukowych będą kluczem do przemyśleń Rektora Politechniki Krakowskiej. Zachęcamy do wysłuchania pełnej rozmowy, w której nie zabraknie wątków dotyczących kultury, studentów i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners