Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

25.11
2019
JPEE 19’ czyli Politechnika Krakowska zamieniła się w forum rozmów na temat czystego powietrza

JPEE 19’ czyli Politechnika Krakowska zamieniła się w forum rozmów na temat czystego powietrza

 

Loading the player ...


 
Ekologia jest ważna. To czym oddychamy również. Naukowcy związani z PK nie od dzisiaj walczą by emisja szkodliwych substancji do środowiska była jak najniższa.
 
Dobre materiały izolacyjne, efektywne systemy grzewcze, to tylko niektóre z obszarów badawczych, wchodzących w skład wachlarza problemów rozwiązywanych przez najlepszych specjalistów w swoim fachu zatrudnionych przez PK.
 
Wymiana ich doświadczeń z przedstawicielami szeroko-pojętego przemysłu i delegatami instytucji państwowych to sposób by teoria weszła w życie, i stała się praktyką.
 
Między innymi o tym, ale także o idei by konferencja JPEE była inspiracją dla studentów w rozmowie z Prorektorem ds. Nauki prof. dr hab. inż. Tadeuszem Tatarą.
 
 
 
Rozmawiał: Michał Lebiest 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners